Previous slide
Next slide

Witaj!

Segmenty Zielony Jar to kameralne mini osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej
w bardzo prestiżowej miejskiej lokalizacji u zbiegu ulicy Żyznej z Aleją Armii Krajowej.

Położenie to zapewnia z jednej strony bezpośredni dostęp do wszystkich udogodnień infrastruktury miasta , a z drugiej strony dzięki pewnemu oddaleniu od głównych arterii komunikacyjnych oferuje błogi spokój w zaciszu własnego ogrodu.

Duża jak na warunki miejskie działka została dla Państwa wygody podzielona na dwie strefy. Strefa publiczna od strony ulicy oraz prywatna od strony wydzielonego ogrodu. Powierzchnie działek w zależności od segmentu wynoszą od 337m2 do 379m2

Wszystkie segmenty mają własne garaże. Dużą wagę przykładamy też
do walorów energooszczędności naszej inwestycji.

Ocieplenie budynków styropianem 15cm lambda minimum 035.
Ocieplenie poddaszy pianką poliuretanową.
Za ogrzewanie odpowiadają wysokiej klasy piece kondensacyjne
umożliwiające odzysk energii cieplnej, zasilane gazem ziemnym.

Na pojedynczy segment o powierzchni użytkowej 108,91m2 składają się dwa poziomy mieszkalne. Na parterze został umieszczony garaż oraz salon z aneksem kuchennym, toaleta, hol i wiatrołap. Na piętrze zaś mamy trzy sypialnie w tym jedna z garderobą, dużą łazienkę i hol. Całości dopełnia ponad 24 metrowy taras od strony ogrodu oraz możliwy do zaadoptowania na różne cele strych nad górną kondygnacją. Dodatkowo w salonie istnieje możliwość podłączenia kominka.

Jeśli macie już Państwo dość tłoczenia się w przeludnionych blokach i potrzebujecie więcej przestrzeni dla siebie, a jednocześnie chcecie uniknąć uciążliwych dojazdów do miasta nasza oferta jest z pewnością idealną odpowiedzią na wasze potrzeby. W odległości 5 minutowego spaceru galerie handlowe, Auchan, kościół, przystanki KM, szkoły, przedszkola, Park Północny. Wszystko czego potrzebuje współczesny człowiek w połączeniu z ciszą i spokojem na własnej działce w niedzielne, letnie popołudnie lub przy kominku w długi, zimowy wieczór.

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.